Елемент здоров`я

Компанія "Елемент здоров`я" - це українська компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме - охорони здоров'я.

Якість продукції

Продукти, які ми пропонуємо, пройшли лабораторні та клінічні дослідження, сертифіковані і супроводжуються всією необхідною дозвільною документацією. Процес розробки від ідеї до виведення продукту на ринок знаходиться під ретельним контролем на всіх етапах.
(044) 364-68-03 вул. Естонська, 120, м.Київ, Україна, 03062
ukenru

26 вересня 2018 року у Харкові було проведено Обласний день фахівця – лікаря дерматовенеролога, на якому були присутні більше 80 спеціалістів лікарів дерматовенерологів Харківської області. 

19 травня 2018 року до Всесвітнього дня щитоподібної залози, ГО Здорове Людство за підтримки Громадська Рада при Дарницькій РДА - 2017, управління охорони здоров’я Дарницького району спільно з партнерами: Елемент здоров'я - все для здорового способу життя, Йодована питна вода "Йодо" та Еконія. Виробництво та дистрибуція питної води та дитячого харчування організувала захід у парку Позняки з профілактичною метою.

Що таке пробіотик? Визначення «пробіотик» ввели Havenaar та Huis In’t Veld, і означало...

Остеопороз — системне захворювання скелета, яке характеризується зменшенням маси кістки в одиниці об'єму та порушенням мікроархітектури кісткової ...

Підписуйтесь на новини компанії