Елемент здоров`я

Компанія "Елемент здоров`я" - це українська компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме - охорони здоров'я.

Якість продукції

Продукти, які ми пропонуємо, пройшли лабораторні та клінічні дослідження, сертифіковані і супроводжуються всією необхідною дозвільною документацією. Процес розробки від ідеї до виведення продукту на ринок знаходиться під ретельним контролем на всіх етапах.
(044) 364-68-03 вул. Естонська, 120, м.Київ, Україна, 03062
ukenru

Ентероклін

ЕНТЕРОКЛІН – комбінований поліфункціональний природно-мінеральний ентеросорбент із вираженими сорбційними властивостями, має дезінтоксикаційний, протимікробний, антиоксидантний, гепатопротекторний, гіполіпідемічний ефекти. Комплексна дія препарату обумовлена раціональним поєднанням сорбуючих і пребіотичних компонентів і проявляється у запобіганні колонізації кишківника патогенною й умовно-патогенною мікрофлорою, активній адсорбції з травного тракту і виведенні з організму ендогенних та екзогенних токсичних речовин різного походження (у тому числі харчових та бактеріальних алергенів, мікробних ендо- та екзотоксинів), поліпшенні функціонування травної системи, нирок, імунної реактивності організму, що в свою чергу сприяє більш швидкому одужанню.
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ
для застосування препарату

ЕНТЕРОКЛІН®

 
Склад 1 пакету саше:
високодисперсний діоксид кремнію (SiO2) – (2,7 г),
пектин – 0,6 г,
хітозан – 0,4 г,
лактулоза – 0,3 г,

Рекомендації щодо застосування: може бути використана в якості дієтичної добавки до раціону харчування, за рекомендацією лікаря, як додаткове джерело біологічно активних речовин, які сприяють очищенню організму, регуляції та покращенню функції шлунково-кишкового тракту, нормалізації мікрофлори кишківника, укріпленню імунітету; з метою посилення виведення ендо- та екзотоксинів у осіб з порушеною функцією нирок. За рахунок вираженої функції виводу токсинів, важких металів, жирів з організму сприяє профілактиці ожиріння, серцево-судинних захворювань, алергічних реакцій, метаболічних порушень.

Висока активність препарату обумовлена унікальним поєднанням ретельно підібраних компонентів, що проявляють синергізм, підсилюючи дію один одного.

Властивості компонентів:

Високодисперсний діоксид кремнію (SiO2) завдяки своїм фізико-хімічним властивостям створює електрично заряджені колоїдні системи, які за рахунок високої дисперсності, мають виражену сорбційну здатність. Діоксид кремнію активно зв'язує і виводить з організму ендогенні, а також екзогенні агресивні речовини різного генезу - інфекційні токсини, медикаменти, отрути, солі важких металів, радіонукліди, продукти розпаду алкоголю та токсичні метаболіти; допомагає впоратися з патогенними мікроорганізмами, алергенами. Діоксид кремнію не розщеплюється в травному тракті і не всмоктується, залишаючи організм природним шляхом в незмінному вигляді; при його використанні зберігаються корисні складові флори шлунково-кишкового тракту, не порушується травлення.

Пектин має здатність нейтралізувати токсичні речовини - пестициди, іони важких металів, радіоактивні елементи, не порушуючи при цьому баланс організму, завдяки чому рекомендується до раціону людей, що контактують з небезпечними речовинами або проживають в екологічно несприятливих регіонах. Користь пектину полягає також в його здатності нормалізувати мікрофлору кишківника, проявляти помірні протизапальну та обволікаючу дії на слизові шлунку та кишківника, формувати оптимальні умови для розвитку популяції корисних для організму бактерій.

Хітозан - це амінополісахарид із хітинових оболонок ракоподібних морських тварин; є джерелом натуральних харчових волокон, після потрапляння в організм людини, практично не засвоюючись, за рахунок сорбційних властивостей виводить з організму шкідливі речовини, алергени, жири, сприяє підтриманню нормальної мікрофлори травного тракту, зниженню кислотності шлункового соку, відновленню слизової шлунку, підсиленню перистальтики кишківника, усуненню дисбактеріозу. Хітозан також має імунокорегуючу, онкопротекторну дії. Крім того, він покращує обмін речовин в підшлунковій залозі і печінці, оптимізує їх функції, тим самим попереджуючи порушення моторики жовчовивідних шляхів і кишківника. Хітозан має антибактеріальну і антимікотичну дії, сприяє кращому засвоєнню кальцію, вітамінів, укріпленню зубів і кісток, профілактиці остеопорозу.

Лактулоза транзитом, в незмінному вигляді, практично не всмоктуючись, проходить в дистальний відділ кишківника, де виступає харчовим субстратом (тобто є пребіотиком) для сахаролітичних бактерій (біфідо- і лактобактерій), сприяє їх розвитку та з їх участю піддається ферментації з утворенням коротколанцюгових жирних кислот (в основному, оцтової, пропіонової, масляної). Ці кислоти і їх солі мають трофічний ефект, приймають участь в стимуляції неспецифічного імунітету, сприяють зсуву рН в кислий бік, гальмуючи тим самим розвиток хвороботворної мікрофлори і зменшуючи інтоксикацію продуктами їх життєдіяльності.
Підвищуючи осмотичний тиск в просвіті товстої кишки, лактулоза стимулює перистальтику, врегульовує моторику кишківника, завдяки чому зменшується час контакту інфекційних агентів та їх метаболітів зі слизовою кишківника та полегшується елімінація їх з організму.

Спосіб вживання:

Застосовувати Ентероклін за 1 годину до вживання їжі або прийому пероральних лікарських засобів (через їх можливу абсорбцію і відповідно − зниження ефективності);

Дорослим та дітям віком від 12 років – 1 пакет-саше (4 г) ретельно розмішати у 100-150 мл питної води кімнатної температури до утворення однорідної суспензії. Максимальна рекомендована добова доза для дорослих і дітей з 12 років становить 16 г;

Дітям з 3 до 12 років вміст 1 пакет-саше (4 г) ретельно розмішати у 100-150 мл питної води кімнатної температури до утворення однорідної суспензії, вживати приготовану суміш в 2-3 прийоми; Максимальна рекомендована добова доза для дітей з 3 до 12 років становить 8 г (2 саше на добу);

Добову дозу розподіляти на 2-4 прийоми. Максимальна разова доза не повинна перевищувати половини добової дози.

Рекомендований термін прийому:

Курс застосування становить 3-5 днів, в тяжких випадках термін застосування може бути подовжений до 7-10 днів за узгодженням з лікарем.

• при гострих кишкових розладах доцільно розпочинати з максимальної разової дози – 8 г для дорослих та дітей віком від 12 років, або 4 г дітям у віці з 3 до 12 років.
Дорослим та дітям віком від 12 років в подальшому приймати по 4 г (1 пакет-саше) 2-3 рази на добу; дітям з 3 до 12 років суміш приготовану з 1 пакет-саше (4 г) приймати у 1-2 прийоми,  добова доза Ентерокліну дітям від 3 до 12 років становить 4-8 г (1-2 пакети-саше, доза встановлюється лікарем індивідуально та залежить від тяжкості гострих кишкових розладів); курс застосування становить 3-5 днів;
• для посилення виведення ендо- та екзотоксинів у осіб з порушеною функцією нирок з метою зменшення навантаження на нирки приймати дорослим по 1 саше (4 г) за 1,5 години до або через 2 години після прийому їжі або пероральних лікарських засобів 3-4 рази на добу, протягом 20 днів;
• після проведення курсу антигельмінтної терапіі дорослим та дітям віком від 12 років вживати по 8-12 г на добу впродовж трьох днів, дітям з 3 до 12 років 4-6 г на добу впродовж трьох днів;
• з метою зменшення вираженності проявів алергодерматозу (алергічні дерматити, токсикодермії, екземи, псоріаз, атопічні дерматити, кропив’янка), харчових та лікарських алергій, акне, розацеа дорослим та дітям віком від 12 років вживати по 4-8 г на добу впродовж 5-10 днів;
• з метою зменшення токсичного впливу алкоголю та прискорення виведення його з організму, при абстинентному синдромі 8 г одноразово.

В подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем індивідуально.

Застереження при споживанні: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, виразки та ерозії кишківника, непрохідність кишківника, жінкам в період вагітності та лактації. Не перевищувати рекомендовану добову норму. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Особливості застосування: категорично забороняється вживання сухого порошку перорально. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або іншими механічними засобами.

Умови зберігання та термін придатності: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури від 2ºС до 25ºС. Строк придатності - 2 роки з дати виготовлення.

Форма випуску: саше масою нетто 4г; фасування згідно ТУ У 10.8-38405950-005:2016, «Добавки дієтичні на основі мінеральних речовин"
Дата виробництва або кінцевий термін придатності, номер серії приведені на упаковці.
Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Виробник: ТОВ “Елемент здоров’я”, Україна, 03062, м. Київ вул. Естонська, буд.120.
Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. ТУ У 10.8-38405950-005:2016
Підписуйтесь на новини компанії