Елемент здоров`я

Компанія "Елемент здоров`я" - це українська компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме - охорони здоров'я.

Якість продукції

Продукти, які ми пропонуємо, пройшли лабораторні та клінічні дослідження, сертифіковані і супроводжуються всією необхідною дозвільною документацією. Процес розробки від ідеї до виведення продукту на ринок знаходиться під ретельним контролем на всіх етапах.
(044) 364-68-03 вул. Естонська, 120, м.Київ, Україна, 03062
ukenru

ЛітоКлін

ЛІТОКЛІН це комплексний засіб із уропротекторними властивостями, який застосовується в якості джерела біологічно активних речовин рослинного походження.
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ
для застосування препарату

ЛІТОКЛІН®

 
Вміст 1 капсули:
стандартизовані рослинні екстракти
хвощу польового трави екстракт сухий (Equisetum arvense) (100 мг);
споришу звичайного трави екстракт сухий (Polygonum aviculare) (100 мг);
брусниці звичайної листів екстракт сухий (Vaccinium vitis-idaea) (80 мг);
аммі зубної плодів екстракт сухий (Ámmi visnága) (60 мг);
марени красильної коренів екстракт сухий (Rubia tinctorum) (60 мг).

Рекомендації щодо застосування:
унікальна фітокомпозиція «Літоклін» може бути рекомендована для покращення функціонального стану сечовидільної системи при сечокам'яній хворобі; має діуретичні, спазмолітичні та літолітичні дії. Покращує обмін речовин та попереджує кристалізацію конкрементів при сечокислому діатезі.

ЛІТОКЛІН можна застосовувати, як профілактичний засіб в післяопераційний період чи після літотрипсічних процедур для попередження рецидивів каменеутворення.

Хвощ польовий (Equisetum arvense) містить флаваноїди, похідні кверцетину, апігенін, кемпферол и лютеолін, фенолкарбонові кислоти, дубильні речовини, похідні кремнієвої кислоти та ін. Комплекс біологічно активних речовин трави хвощу польового забезпечує сечогінний, протизапальний, протимікробний, дезінтоксикаційний ефекти. В сечі кремнієві речовини утворюють захисні колоїди, перешкоджаючи кристалізації деяких мінеральних компонентів і тим самим перешкоджаючи утворенню сечових каменів.

Спориш звичайний (Polygonum aviculare) містить флаваноїд авікулярин і кверцетин, аскорбінову кислоту, вітаміни K та E, каротин, кремнієву кислоту та багато із її розчинних з'єднань, смоли, дубильні речовини. Трава споришу володіє сечогінною, спазмолітичною, протизапальною, антисептичною і болезаспокійливою діями. Спориш виводить надлишок солей натрію і хлору, оскільки збільшує їх фільтрацію в ниркових клубочках та сповільнює зворотне всмоктування (реабсорбцію) в канальцях нирок. Велика кількість кремнієвих кислот, які містяться в траві споришу утворюють із кальцієм розчинні з’єднання, які виходять із сечею. Кремнієві кислоти споришу, проходячи через сечовивідні шляхи в вигляді колоїдів, перешкоджають кристалізації солей, тим самим попереджуючи утворенню каменів.

Брусниця звичайна (Vaccinium vitis-idaea) містить арбутін, вакцинін, лікопін, гідрохінон, урсолову, винну, галову, хінну і елагову кислоти, танін, гіперозид (гіперин). Листя брусниці мають антимікробну, в’язку и протизапальну дії, які обумовлені наявністю фенольного глікозиду арбутіну, а також урсолової кислоти і фітонцидів. Листя брусниці стимулюють виведення із сечею залишкового азоту, сечовини, креатиніну як в результаті сечогонного ефекту, так і завдяки анаболічної дії гіперину (гіперозиду).
Аммі зубна (Ámmi visnága) являється одним із найбільш сильних рослинних міоспазмолітиків. Активні інгридієнти, які містяться в плодах аммі зубної – келін, віснагін, віснадін і келол-глюкозид - мають спазмолітичні властивості: вони знижують тонус гладкої мускулатури кишківника, сечового і жовчного міхурів, розширюють бронхи і вінцеві судини серця. Найбільшою тропністю біологічно активні речовини аммі характеризуються до органів сечовидільної і травної систем. При цьому також описано терапевтичну дію келіну при хронічній коронарній недостатності. Препарати, які містять в своєму складі екстракт аммі зубної не впливають на системний артеріальний тиск.

Марена красильна (Rubia tinctorum) містить органічні кислоти, тритерпеноїди, антрахінони, іридоїди, цукри, білки, аскорбінову кислоту і пектинові речовини. Похідні антрахінону здатні розчиняти оксалатні і фосфатні конкременти сечовивідних шляхів. Марена красильна володіє діуретичними властивостями, знижує тонус гладкої мускулатури та посилює перистальтичні скорочення мускулатури ниркових лоханок і сечоводів, сприяючи проходженню і безболісному виведенню дрібних конкрементів і піску із організму.
Зверніть увагу, що під час прийому дієтичної добавки ЛІТОКЛІН може наблюдатись забарвлення сечі в червоний колір під впливом марени красильної.

Спосіб застосування та вживання:
по 2 капсули двічі на день під час їжі, запиваючи склянкою води. Тривалість курсу 20 - 30 днів. Проведення повторного курсу можливо через 4-6 тижнів після консультації із лікарем. Перед застосуванням рекомендується консультація із лікарем.

Застереження щодо застосування: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, жінкам в період вагітності та лактації. Не перевищувати рекомендовану добову норму. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання та строк придатності:
зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 2°С до 25°С. Строк придатності 2 роки з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Пакування: 60 капсул по 400 мг.
Дата виробництва та строк придатності: вказано на упаковці.
Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Прийом ЛІТОКЛІНУ рекомендується на фоні підвищенної потреби в рідині - до 2-2,5 літрів на добу.
Застосування дієтичної добавки Літоклін при сечокам’яній хворобі вимагає дотримання суворої дієти із обмеженням в раціоні харчування речовин, які сприяють утворенню кристалів солей чи каменів в сечових шляхах. Слід враховувати особливості обміну речовин та кислотно-лужну реакцію сечі.
Не використовувати як замінник повноцінного та збалансованого харчування.
При початку терапії тактику лікування, включаючи дозування, тривалість прийому, супутню дієту та інші аспекти рекомендовано погоджувати із лікарем.
Звертаємо Вашу увагу на те, що сечокам’яна хвороба на фоні прийому будь якого іншого препарату може несподівано погіршуватись гострими станами, такими як кровотеча, обструкція нижніх відділів сечовивідних шляхів і т.п.
Тому при гострому болю в попереку, затримці сечовипускання, появі слідів крові в сечі рекомендуємо терміново звернутися за невідкладною спеціалізованною допомогою!

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. ТУ У 10.8-33558748-003:2012
Підписуйтесь на новини компанії