Елемент здоров`я

Компанія "Елемент здоров`я" - це українська компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме - охорони здоров'я.

Якість продукції

Продукти, які ми пропонуємо, пройшли лабораторні та клінічні дослідження, сертифіковані і супроводжуються всією необхідною дозвільною документацією. Процес розробки від ідеї до виведення продукту на ринок знаходиться під ретельним контролем на всіх етапах.
(044) 364-68-03 вул. Естонська, 120, м.Київ, Україна, 03062
ukenru

Депремед

ДЕПРИМЕД додаткове джерело L-тирозину та вітаміну В6 з метою нормалізації емоційного стану за рахунок налагодження виробки дофаміну та норадреналіну.




Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ
для застосування препарату

ДЕПРЕМЕД ®

ДЕПРЕМЕД - додаткове джерело L-тирозину та вітаміну В6 з метою нормалізації емоційного стану за рахунок налагодження виробки дофаміну та норадреналіну.

Вміст 1 капсули:

L- тирозин – 380 мг
Вітамін В6 – 20 мг
Допоміжні речовини: відсутні.
Діючі властивості компонентів:
Тирозин
α-аміно-β- (n-оксифеніл) пропіонова кислота - ароматична α-амінокислота.

Відноситься до групи протеїногенних амінокислот і входить до складу багатьох природних білків та ферментів, в яких тирозину належить важлива роль в регуляції їх функціональної активності.
Тирозин є попередником синтезу ряду важливих біологічно активних речовин, у тому числі катехоламінів (дофамін, адреналін, норадреналін), тиреоїдних гормонів та пігменту меланіну.
L-тирозин зменшує прояв симптомів депресії, знімає стрес і активно бере участь у метаболізмі серотоніну – ключової молекули регуляції еякуляції.

Вітамін В6
Представлений трьома з'єднаннями: піридоксин, піридоксамін і піридоксаль. В організмі вони перетворюються один в одного і, приєднуючи два залишка фосфорної кислоти, утворюють піридоксальфосфат, коферментну форму вітаміну В6, у вигляді якої він входить до складу багатьох ферментів і каталізує різноманітні перетворення амінокислот і деяких інших азотистих сполук.



Рекомендації щодо застосування: 
Може бути рекомендовано лікарем, як додаткове джерело L-тирозину та вітаміну В6 з метою нормалізації емоційного стану за рахунок налагодження виробки дофаміну та норадреналіну. Має антидепресивну, антиоксидантну, загальнозміцнюючу дії.


Рекомендовано вживати: 
дорослі по 1 капсулі тричі на день під час прийому їжі, запиваючи склянкою води.

Термін вживання: тривалість курсу 20 - 30 днів.


Застереження при споживанні:

індивідуальна чутливість до компонентів продукту, жінкам в період вагітності та лактації, мігрень, меланома, мультиформна гліобластома. Не перевищувати рекомендовану добову норму. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Побічна дія: можлива підвищена чутливість до компонентів препарату.


Умови зберігання та термін придатності: в оригінальній упаковці, у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 2°С до 25°С.

Форма випуску: тверді желатинові капсули, маса нетто 400 мг.

Строк придатності: 24 місяці від дати виробництва.


Дата виробництва та строк придатності: дивись на упаковці.
Не є лікарським засобом.

Виробник:
ТОВ “Елемент здоров’я”, Україна, 03062, м. Київ вул. Естонська, буд.120.
Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. ТУ У 10.8-38405950-007:2017


Підписуйтесь на новини компанії