Елемент здоров`я

Компанія "Елемент здоров`я" - це українська компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме - охорони здоров'я.

Якість продукції

Продукти, які ми пропонуємо, пройшли лабораторні та клінічні дослідження, сертифіковані і супроводжуються всією необхідною дозвільною документацією. Процес розробки від ідеї до виведення продукту на ринок знаходиться під ретельним контролем на всіх етапах.
(044) 364-68-03 вул. Естонська, 120, м.Київ, Україна, 03062
ukenru

Лівеклін

ЛІВЕКЛІН - для нормалізації функціонування травної системи, в тому числі печінки та жовчовивідних шляхів, сприяє стимуляції виділення жовчі, зниженню її в’язкості, запобігає дискінезії жовчовивідних шляхів, та холелітіазу.
Інструкція
ІНСТРУКЦІЯ
для застосування препарату

ЛІВЕКЛІН®

 

Вміст 1 капсули:
бромелайн (Bromelain) - 100 мг;
папаїн (Papain) - 100 мг;
меліси лікарської трави екстракт сухий (Melissa officinalis) - 50 мг;
аммі зубної плодів екстракт сухий (Ámmi visnága) - 50 мг;
цвіту цмину піскового екстракт сухий (Helichrysum arenarium) - 50 мг;
фенхелю звичайного насіння екстракт сухий (Foeniculum vulgare) - 50 мг.

Бромелайн (Bromelain) являє собою натуральний протеолітичний фермент, що міститься у плодах ананасу. Бромелайн розщеплює тваринні та рослинні білки, допомагає їх засвоєнню організмом, запобігає відчуттю важкості у шлунку після прийому їжі. За силою протеолітичного ефекту бромелайн можна порівняти з ферментами тваринного походження, при цьому він не має характерних для цих продуктів побічних ефектів, в першу чергу – алергічних реакцій.

Папаїн (Papain) ще один представник ферментів рослинного походження, найвища його концентрація спостерігається в плодах папайї (Carica papaya). На відміну від людського протеолітичного ферменту – пепсину – папаїн має високу активність не тільки в кислому, а й в нейтральному та лужному середовищі. Це значить, що він діє не тільки в просвіті шлунка, а й кишечнику, що сприяє більш повноцінному перетравлюванню їжі. Бромелайн та папаїн діють на різні амінокислотні зв’язки, тому їх ефекти гармонійно доповнюють один одного.

Активні речовини меліси містяться в її ефірній олії, найбільш значимі з них - цитраль, гераніол, мірцен та бета-каріофілен. Трава меліси (Melissa officinalis) має загальний заспокійливий вплив на нервову систему, сприяє встановленню балансу між активністю симпатичної та парасимпатичної нервової системи. При гіперактивності парасимпатичної системи знижує тонус блукаючого нерву, зменшує кислотність шлунку, запобігає рефлюкс-синдрому, має спазмолітичний ефект.

Аммі зубна (Ámmi visnága) містить активні алкалоїди келлін та віснагін. Вона є одним з найбільш сильних рослинних міозпазмолітиків. Зменшує тонус сфінктера Одді, сприяє випорожненню жовчі та панкреатичного секрету в просвіт дванадцятипалої кишки. Усуває прояви дискінезії жовчовивідних шляхів. Знижує ризик холелітіазу.

Цмин пісчаний (Helichrysum arenarium) містить цілу гамму активнвих інградієнтів - глікозиди саліпурпурозид, кемпферол, флавоноїди нарінгенін та апігенін а також фталіди. Цмин пісчаний має виражений холелітичний та холекінетичний ефект, сприяє зменшенню в’язкості жовчі. Нормалізує роботу жовчовивідних шляхів та жовчного міхура. Знижує ризик холелітіазу. Має позитивний вплив при постхолецистектомічному синдромі.

Основна діюча речовина насіння фенхелю (Foeniculum vulgare) - анетол. Насіння фенхелю має виражений антифлатулентний ефект. Запобігає процесам гниття та бродіння у кишечнику, тим самим зменшуючи газоутворення. Має виражений смазмолітичний ефект у відношенні гладкої мускулатури кишечнику.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для нормалізації функціонування травної системи, в тому числі печінки та жовчовивідних шляхів, сприяє стимуляції виділення жовчі, зниженню її в’язкості, запобігає дискінезії жовчовивідних шляхів, та холелітіазу. Має позитивний ефект при синдромі мальдигестії, сприяє нормалізаціі моторної функції шлунково-кишкового тракту, попереджає рефлюкс-синдром. Спричиняє позитивний вплив при екскреторній недостатності підшлункової залози. Має антифлатулентний ефект.

Спосіб застосування та дозування: дорослим по 1-2 капсули двічі на день під час приймання їжі запиваючи склянкою води. Тривалість курсу не менше 30 днів. В подальшому проведення повторного курсу можливе 3-4 рази на рік  після консультації з лікарем. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, жінкам в період вагітності та лактації. Не перевищувати рекомендовану добову норму.

Пакування: 60 капсул по 400 мг.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури від 2°С до 25°С.

Дата виробництва та термін придатності: дивись на упаковці.

Не є лікарським засобом. Без ГМО. 

Виробник: ТОВ “Елемент здоров’я”, Україна, 03062, м. Київ вул. Естонська, буд.120.
Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. ТУ У 10.8-33558748-003:2012Підписуйтесь на новини компанії