Елемент здоров`я

Компанія "Елемент здоров`я" - це українська компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме - охорони здоров'я.

Якість продукції

Продукти, які ми пропонуємо, пройшли лабораторні та клінічні дослідження, сертифіковані і супроводжуються всією необхідною дозвільною документацією. Процес розробки від ідеї до виведення продукту на ринок знаходиться під ретельним контролем на всіх етапах.
(044) 364-68-03 вул. Естонська, 120, м.Київ, Україна, 03062
ukenru
Депремед1
Категорія: Усі продукти
ДЕПРЕМЕД - додаткове джерело L-тирозину та вітаміну В6 з метою нормалізації емоційного стану за рахунок налагодження виробки дофаміну та норадреналіну.
коробкаентероклин+сашесайт
Категорія: Усі продукти
ЕНТЕРОКЛІН – комбінований поліфункціональний природно-мінеральний ентеросорбент із вираженими сорбційними властивостями, має дезінтоксикаційний, протимікробний, антиоксидантний, гепатопротекторний...
Ентеронорм - актуальна упаковка
Категорія: Усі продукти
ЕНТЕРОНОРМ - полікомпонентний синбіотик, що являє собою раціональну комбінацію пробіотичного комплексу та пребіотичних компонентів, які в поєднанні із мікроелементом селеном...
liveklin_box_ez
Категорія: Усі продукти
ЛІВЕКЛІН - для нормалізації функціонування травної системи, в тому числі печінки та жовчовивідних шляхів, сприяє стимуляції виділення жовчі, зниженню її в’язкості, запобігає дискінезії жовчовивідних шляхів, та холелітіазу.
neiroklin_box
Категорія: Усі продукти
НЕЙРОКЛІН являє собою комплексний засіб церебро- та ангіопротекторної (по відношенню перш за все до судин головного мозку) дії, який застосовується в якості джерела біологічно активних речовин рослинного походження...
Панкремол 1
Категорія: Усі продукти
ПАНКРЕМОЛ - додаткове джерело салацинолу, коталанолу, понкоранолу, а також ксантоного глікозиду – мангіферину
проставитал 1 стор
Категорія: Усі продукти
ПРОСТАВІТАЛ - при запальних та проліферативних процесах передміхурової залози та нормалізації функціонування репродуктивної системи у чоловіків.
узкая коробка Резистин1
Категорія: Усі продукти
РЕЗІСТИН - пробіотик нового покоління. Сприяє нормалізації основних функцій організму, включаючи роботу шлунково-кишкового тракту.

Підписуйтесь на новини компанії