Елемент здоров`я

Компанія "Елемент здоров`я" - це українська компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме - охорони здоров'я.

Якість продукції

Продукти, які ми пропонуємо, пройшли лабораторні та клінічні дослідження, сертифіковані і супроводжуються всією необхідною дозвільною документацією. Процес розробки від ідеї до виведення продукту на ринок знаходиться під ретельним контролем на всіх етапах.
(044) 364-68-03 вул. Естонська, 120, м.Київ, Україна, 03062
ukenru

19 травня 2018 року до Всесвітнього дня щитоподібної залози, ГО Здорове Людство за підтримки Громадська Рада при Дарницькій РДА - 2017, управління охорони здоров’я Дарницького району спільно з партнерами: Елемент здоров'я - все для здорового способу життя, Йодована питна вода "Йодо" та Еконія. Виробництво та дистрибуція питної води та дитячого харчування організувала захід у парку Позняки з профілактичною метою.


Понад 100 людей пройшли консультацію та обстеження в лікаря-ендокринолога! За вказівкою лікаря понад 30 відвідувачам заходу рекомендовано пройти обстеження на УЗД, яке ті зможуть зробити безкоштовно в районній поліклініці уже з кінця травня та початку червня!

Гості заходу отримали безкоштовну йодовану воду від наших партнерів Йодована питна вода "Йодо", листівки з рекомендаціями щодо профілактики захворювань щитоподібної залози від Елемент здоров'я - все для здорового способу життя, а також пройшли анкетування щодо профілактичних дій, яких вони дотримуються в повсякденному житті.
Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до організації заходу.

Здорова нація - здорове майбутнє України!

Підписуйтесь на новини компанії