Елемент здоров`я

Компанія "Елемент здоров`я" - це українська компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме - охорони здоров'я.

Якість продукції

Продукти, які ми пропонуємо, пройшли лабораторні та клінічні дослідження, сертифіковані і супроводжуються всією необхідною дозвільною документацією. Процес розробки від ідеї до виведення продукту на ринок знаходиться під ретельним контролем на всіх етапах.
(044) 364-68-03 вул. Естонська, 120, м.Київ, Україна, 03062
ukenru

Час роботи офісу

Понеділок - пятниця
09:00-18:00
Субота, неділя
Вихідні

Запрошуємо аптеки до співпраці

Ми зацікавлені в тому щоб наша продукція була доступна у якомога більшій кількості аптек по всій Україні. Тож ми завжди раді новим партнерам.

Дізнатися умови та деталі програми партнерства, можна зателефонувавши за номером:
(044) 364-68-03

Підтримка

Якщо у Вас є запитання або пропозиції, пишіть нам на нашу електронну адресу info@healthelement.com.ua або через онлайн форму на сайті.

Презентація компанії "Елемент здоров'я"

Завантажте презентацію продуктів компанії "Елемент здоров'я". Завантажити

Історія КомандиДивні речі відбуваються з нами кожен день, тільки оберніться! Нас оточують люди з приголомшливими можливостями, здібностями і властивостями...

Детальніше

Найпоширеніші питання

Яку продукцію ви виробляєте?

В:Компанія "Елемент здоров'я" є українським виробником препаратів рослинного походження, для різних галузей охорони здоров'я: препарати загальної дії, пробіотики, урологія, гінекологія, імуномодулюючі тощо.

Чи якісна ваша продукція?

В:Ми пропонуємо лише унікальні продукти, перевірені засоби, які підтверджені клінічними та соціологічним дослідженнями. Сировина яку ми використовуємо, високої якості та має усі необхідні документи які підтверджують це.

У вас власне виробництво?

В:Так. У нас власне виробництво. Весь процес виробництва, проходить на нашому власному заводі та професійному обладнанні.

Чи є у вас потужності для контрактного виробництва?

В:Так. У нас є такі потужності. Ми маємо все необхідне професійне обладнання (автоматичні машини для капсулювання, блістерні машини, полірувальники тощо).

Чи можна придбати вашу продукцію на сайті?

В:Компанія "Елемен Здоров'я" не є інтернет магазином. Ми займаємося лише виготовленням продукції та експортом її дистриб’ютерам на територіїї України.

Підписуйтесь на новини компанії