У Львові відбувся круглий стіл на тему «Роль фітопрепаратів у лікуванні ендокринних захворювань»

03.04.25

Раді повідомити, що 2 квітня 2025 року за сприяння компанії «Елемент здоров’я» у Львові пройшов науково-практичний круглий стіл , присвячений актуальній темі – використанню фітопрепаратів у лікуванні ендокринних захворювань.

Захід об’єднав лікарів-ендокринологів, науковців, фармацевтів та представників медичної спільноти з різних регіонів України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спікерами заходу виступили:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Сергієнко Вікторія Олександрівна (професор, доцент медичних наук), лікар-ендокринолог з 17-річним досвідом;
  • Гоцко Марта Євстахієвна (доцент, кандидат медичних наук), лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії.

Учасники обговорили сучасні підходи до комплексного лікування ендокринної патології, зокрема тиреоїдних порушень, метаболічного синдрому та цукрового діабету. Особливу увагу було приділено ефективності та безпечності рослинних препаратів, як складової підтримувальної терапії.

Ключовими темами зустрічі були:

– наукові дані щодо застосування фітопрепаратів при ендокринних захворюваннях;

– клінічний досвід використання рослинних препаратів у практиці лікарів-ендокринологів;

– сучасні підходи до методів лікування захворювань щитоподібної залози.

У рамках круглого столу було представлено результати клінічних досліджень та практичний досвід застосування фітопрепаратів у лікувальній практиці. Експерти наголосили на важливості доказової бази та міждисциплінарного підходу при виборі терапевтичної стратегії.

Захід став платформою для професійного обміну досвідом, налагодження співпраці та формування нових ідей для подальшого розвитку фітотерапії в ендокринології.

Ми вдячні всім учасникам за активну дискусію та цінний обмін досвідом! Разом ми формуємо нові стандарти здоров’я.